Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Manager

ALTE MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Świętojańska 43

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • będziesz odpowiedzialny za tworzenie strategii marketingowej w Social Media oraz jej realizację

  • poprowadzisz działania z zakresu Social Mediów dla obecnych Klientów firmy

  • pomożesz w przygotowywaniu planu marketingowego dla nowych Klientów

  • będziesz czuwał nad optymalizacją kampanii oraz analizą rezultatów w oparciu o Menedżer Reklam Facebooka i LinkedIna

  • niezbędna okaże się współpraca z resztą teamu (SEO, Google Ads, WebDev) w zakresie kompleksowego działania

  • zależy nam na Twojej inicjatywie, a więc aktywnym kreowaniu strategii rozwoju firmy

Podział czasu pracy
50%

praca z contentem

25%

praca z grafiką

25%

praca z reklamą

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w agencji Social Media

  • Kreatywność, energia i zapał do pracy – zawsze na pierwszym miejscu!

  • Tworzenie angażujących treści do mediów społecznościowych – zwłaszcza Facebooka, Instagrama czy LinkedIna.

  • Umiejętność korzystania z narzędzi Facebook Business Manager, a przede wszystkim tworzenia skutecznych kampanii Facebook, Instagram i LinkedIn Ads.

  • Tworzenie estetycznych, przyciągających grafik w programach, takich jak Canva lub Photoshop.

  • Potrzeba rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Dobra organizacji własnej pracy i samodzielność w realizacji

  • powierzonych zadań.

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość Social Media (Facebook, Instagram, Linkedin)

  • znajomość ekosystemu reklamowego Meta / Facebook

  • znajomość narzędzi graficznych Canva, Photoshop, Lightroom

  • copywriting i lekkie pióro

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji o statusie Partnera Google oraz uczestnika prestiżowego programu Google Elevator, firmie działającej etycznie i jakościowo (co potwierdza Dekra w ramach certyfikacji ISO 9001)

  • stabilne warunki zatrudnienia – działamy na rynku już ponad 17 lat!

  • proponujemy Ci umowę o pracę lub umowę typu B2B,

  • Twoje zaangażowanie zapewni Ci atrakcyjne wynagrodzenie, czyli solidną podstawę i wysokie premie, zależne od wyników w pracy!

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy agencją marketingu internetowego działającą na rynku od 2004 roku. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, laureatem programu Google Elevator dla polskich agencji z największym potencjałem rozwoju. Naszym klientom oferujemy usługi marketingu internetowego opartego na jakości co potwierdza certyfikat Dekra na działanie w zgodzie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 jako jedna z nielicznych agencji w Polsce. Mamy ambitne plany rozwojowe, a w tej chwili poszukujemy wzmocnienia naszego zespołu w zakresie obsługi klienta, zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy