Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Manager

Be PerfectO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert dla klientów Be Perfect z działań w obrębie Social Mediów (Instagram, Facebook, Facebook Ads, Instagram Ads, Linkdein).

  • Wdrażanie i opracowywanie wielokanałowej strategii marketingowej dla klientów Be Perfect.

  • Prowadzenie działań reklamowych Facebook i Instagram Ads dla klientów Be Perfect.

  • Prowadzenie działań na kanałach społecznościowych - komunikacja z klientem, optymalizacja profili, dobór i tworzenie grafik, pisanie tekstów.

Nasze wymagania

  • Znajomość funkcji Facebooka i Instagrama minimum w stopniu średnio zaawansowanym (mile widziany Tiktok i LinkedIn).

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu social mediów.

  • Znajomość Business Managera.

  • Umiejętność tworzenia kreacji, płatnych reklam i analiz prowadzonych działań.

  • Znajomość aplikacji/programów do tworzenia Instastories i prostych grafik na social media (Canva, StoryArt, Unfold, Mojo, itp.)

  • Kreatywność, tworzenie ciekawego i angażującego contentu, łatwość w pisaniu tekstów.

To oferujemy

Co możesz zyskać? Tu pojawi się frazes, ale tak, pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość awansu, podstawę wynagrodzenia i atrakcyjne warunki premiowe. Możliwość skorzystania z opieki prywatnej POLMED oraz pakietu MULTISPORT. Jedynie wejście na czwarte piętro jest trochę męczące, ale nauczyliśmy się z tym żyć. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się więcej, zmienić coś w swoim życiu na lepsze i stać się częścią naszego zespołu - zostaw nam swoje CV.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Be Perfect

Be Perfect to największa na Śląsku agencja marketingu internetowego. Firma jest Certyfikowanym Partnerem Google Premier (najwyższy możliwy status). Obecnie zatrudniamy 40 pracowników. Posiadamy w ofercie kilkanaście usług m.in: Reklama Google Ads, SEO, strony i sklepy www, spoty reklamowe, reklama w Social Media.

Nasza strona internetowa: www.pozyskaj-klienta.pl

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

Praca w biurze w centrum Katowic.

Stałe godziny pracy 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Szereg szkoleń rozwijających kompetencje i wiedzę z zakresu reklamy internetowej.

Pamiętaj koniecznie o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych.