Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media Manager

  • Koszalin, Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Głos Koszaliński, Głos Szczeciński oraz Głos Pomorza to najwięksi wydawcy na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych: www.gk24.pl, www.gs24.pl, www.gp24.pl, www.koszalin.naszemiasto.pl, www.szczecin.naszemiasto.plwww.slupsk.naszemiasto.pl i społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.
    miejsce pracy: Koszalin lub Szczecin, lub Słupsk

    Jeżeli:

    • Znasz media społecznościowe i świetnie się w nich poruszasz
    • Masz lekkie pióro i potrafisz tworzyć krótkie, angażujące treści
    • Wiesz już, na czym polega prowadzenie komunikacji w social media
    • Wiesz jak ustawić skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i znasz od podszewki Facebook Ads
    • Na bieżąco śledzisz wszelkie nowości marketingowe

    to chętnie Cię poznamy :)

     Obowiązki:

    • Przygotowanie i wdrażanie strategii kampanii marketingowych oraz sprzedażowych w social media: Facebook, Instagram, Google Ads
    • Monitorowanie i analizowanie prowadzonych działań marketingowych
    • Pisanie i redagowanie tekstów reklamowych, sprzedażowych, informacyjnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w marketingu internetowym na samodzielnym stanowisku
    • Musisz być na bieżąco z nowościami, działaniami branży, potrafić wdrażać nowe pomysły, mechanizmy i rozwiązania
    • Kreatywność, pomysłowość
    • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych Facebook ADS
    • znajomość narzędzi do monitoringu i analizy działań na Facebooku

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • Możliwość rozwoju
    • Umowę o pracę
    • Świetną atmosferę i pełne wsparcie w zespole

    Ważne:

    Czekamy na Twoje CV - dołącz w nim linki do profili social media, które prowadziłaś/eś do tej pory. Zamiast listu motywacyjnego opisz w kilku słowach z jakich działań w social media jesteś szczególnie zadowolony/zadowolona.
    Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszej firmy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera