Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Manager

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści (posty, artykuły, zdjęcia, Instastories, relacje, IG TV)

  • Korzystanie z dodatkowych narzędzi wspomagających komunikację w social media

  • Monitoring i budowanie zasięgu marki w mediach społecznościowych

  • Analiza wykonanych kampanii, prezentowanie wyników i wniosków

  • Przygotowywanie planów komunikacji na kanały Social Media oraz wsparcie zespołu w tworzeniu i planowaniu contentu

  • Współpraca z Creative/Graphic designer oraz Product managerem

  • Raportowanie przełożonemu działań bieżących

  • Weryfikowanie treści od influencerów zgodnie z estetyką i strategią marki

  • Inicjowanie nowych działań i aktywności online względem najnowszym trendów mających na celu budowanie świadomości na temat marki i oferowanych produktów

  • Praca przy markach SneakerStudio, SneakerStudioPRM.

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na pliki graficzne do bieżących kampanii

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku managera social media

  • Znajomość rynku fashion, streetwear

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Instagrama, Facebooka, YouTube

  • Znajomość narzędzi brand24 i Sotrender

  • Wysoki poziom zrozumienia trendów i zasad obowiązujących w social mediach

  • Mile widziana znajomość narzędzi Facebook Analytics

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

  • Szybkości działania i dobrej organizacji pracy własnej

  • Własna działalność

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę B2B na preferencyjnych warunkach (zwrot kosztów z tym związanych) lub UoP

  • sprzęt potrzebny do pracy (laptop, telefon)

  • atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio, YesSport)

  • premie kwartalne

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport i SneakerStudio.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy