Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media Manager

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z MANAGEMENT Sp. z o.o.
    W związku z dynamicznym rozwojem firma Z MANAGEMENT Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole i/lub zdalnie

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie kanałów social media naszych marek
    • prowadzenie kampanii online przy użyciu narzędzi Google Ads; Facebook Ads
    • tworzenie treści na potrzeby publikacji w mediach społecznościowych z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych kanałów
    • monitorowanie skuteczności kampanii marketingowych i ich optymalizację
    • kontrolowanie i optymalizację budżetu marketingu online
    • planowanie i koordynację mediaplanów
    • tworzenie kampanii przy użyciu narzędzi marketing automation
    • współpraca z działem produkcji, marketingu i sprzedaży
    • dbanie o poprawność językową publikowanych treści
    • szukanie rozwiązań online wspierających działania promocyjne dla produktów

    Jeżeli:

    • znasz platformy społecznościowe: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn
    • stawiasz na sprawdzanie efektów swoich działań i weryfikujesz je w czasie
    • znasz narzędzia digital marketingu (Google Ads, Google Analytics, SEM/SEO)
    • umiesz łączyć myślenie kreatywne z analitycznym
    • masz praktyczną umiejętność przygotowywania raportów, prezentacji
    • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • masz wysoką motywację i angażujesz się w pracę
    • posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

     wyślij nam CV, które pozwoli ocenić nam Twoje umiejętności.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, kreatywnym zespole
    • udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • elastyczny czas pracy, możliwość pracy w biurze i/lub zdalnie
    • wysokim poziom samodzielności
    • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

    Aplikacje w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.

    [Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Z MANAGEMENT Sp. z o.o. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.