Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Manager

H2O Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 28 maj 2022
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści spójnych z wizerunkiem i celem markek na platformach: Facebook, Instagram, (YouTube; TikTok) i odpowiedzialność za nie

  • Koordynowanie i nadzorowanie produkcji materiałów foto i video

  • Publikowanie materiałów, moderowanie i angażowanie społeczności do dyskusji

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie prowadzonych działań

  • Śledzenie i znajomość trendów w mediach społecznościowych

  • Koordynacja działań reklamowych oraz ich optymalizacja na Facebooku i Instagramie

  • Współpraca z działem Kreacji w przygotowaniu contentu

  • Współpraca z influencerami

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z e-marketingiem, mediami społecznościowymi

  • Doskonała znajomość środowisk: Facebook, Instagram

  • Umiejętność wdrażania i realizacji strategii

  • Znajomość metod analizy, monitoringu i optymalizacji działań (umiejętność analizowania i wyciągania wniosków oraz tworzenia raportów)

  • Doświadczenie we współpracy z influencerami

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office

  • Bardzo dobra znajomość Managera Reklam

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy (systematyczność i skrupulatność, dbanie o szczegóły i terminy)

Mile widziane

  • Znajomość podstaw fotografii i programów do obróbki graficznej

  • Znajomość branży FMCG

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań

  • Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów

  • Udział w ciekawych projektach dla znanych marek

  • Możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej po okresie próbnym

  • Udział w wewnętrznych szkoleniach i konferencjach branżowych

  • Wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Jesteśmy AGENCJĄ BRAND BUILDINGOWĄ, integrującą komunikację marketingową ze wsparciem sprzedaży.

Tworzymy marki, doradzamy biznesowo i realizujemy skuteczne kampanie 360°. Integrujemy działania digital i shopper marketingowe z pozostałymi kanałami dotarcia oraz wsparciem sprzedaży.

Dowiedz się o nas więcej na stronie www.h2ocreative.pl

Przewiń do profilu firmy