Social Media Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 06.11.2017
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych
– Wyższych Szkół Bankowych.
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Dział Marketingu TEB Akademia poszukuje kandydata na stanowisko
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Budowa i rozwój strategii mediów społecznościowych dla marek Grupy TEB Akademia (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Youtube)
  • Realizacja opracowanej strategii: wdrażanie planów, śledzenie trendów, elastyczne reagowanie na zmiany
  • Rozwój obecności marek o nowe kanały
  • Budowa i zarządzanie macierzowo zespołem projektowym odpowiedzialnym za media społecznościowe
  • Animacja ruchu i interakcji w mediach społecznościowych – wsparcie merytoryczne i koncepcyjne
  • Przygotowywanie harmonogramów postów wraz z zespołem contentowym i osobami odpowiedzialnymi za poszczególne kanały
  • Współpraca z zespołem ds. mediów społecznościowych – zarządzanie wybranymi zadaniami, monitorowanie, wsparcie i rozwój
  • Samodzielnie prowadzenie kampanii płatnych w mediach społecznościowych (wszystkie kanały) oraz nadzór nad ich realizacją przez zespół projektowy
  • Planowanie i rozliczanie budżetu na działania
  • Aktywizowanie, inspirowanie i dzielenie się wiedzą w całej organizacji
  • Ciągły monitoring aktywności marek w mediach społecznościowych (przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi)
  • Analizowanie i raportowanie realizowanych działań
  • Opracowanie i redagowanie newsletterów
  • Wsparcie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi w mediach społecznościowych

W zespole czeka miejsce na kandydatów z:

  • doświadczeniem i wiedzą w zakresie mediów społecznościowych (w tym znajomość najnowszych trendów oraz wykorzystywanych narzędzi)
  • minimum 2-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów z zakresu mediów społecznościowych
  • pasją do mediów społecznościowych
  • dobrą znajomością aplikacji MS Office / Google Apps, Sotrender, Brand24
  • umiejętnością pracy w rozproszonym zespole projektowym
  • sprawną organizacją pracy własnej i osób współpracujących
  • kreatywnych, zaangażowanych, samodzielnych
  • umiejętnością redagowania tekstów pod różne kanały społecznościowe
  • umiejętnością analitycznego myślenia

Kierownik ds. komunikacji w mediach społecznościowych może liczyć na:

  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa
  • możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach
  • wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów
  • atrakcyjne warunki korzystania z pakietów sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
  • dodatkowe dni wolne w roku
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 i nast. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm), oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w dowolnym czasie, w tym również w przyszłości w celach rekrutacyjnych."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się