Oferta pracy

Social Media Manager

NEWONCE.MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Nowy Świat 6/12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

NEWONCE.MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowy Świat 6/12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii działań w obszarze social media newonce.radio, bieżące tworzenie interesujących i angażujących treści (wraz z działem graficznym, teamem foto i wideo)

  • planowanie i publikacja contentu wg harmonogramów na kanałach social media newonce.radio

  • moderacja kanałów social media newonce.radio

  • analiza statystyk, raportowanie efektywności podejmowanych działań i wprowadzanie stałych usprawnień w komunikacji ze społecznościami

  • przygotowywanie raportów z publikacji w social mediach newonce.radio

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w planowaniu i realizacji komunikacji w mediach społecznościowych (przede wszystkim na Facebooku i Instagramie), najlepiej w obszarze szeroko pojętego lifestyle’u

  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni i interpunkcji

  • bardzo dobra znajomość grupy docelowej newonce.media (lub chęć jej poznania)

  • zainteresowanie tematyką poruszaną w newonce.radio

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania z nich wniosków

  • umiejętność planowania swojej pracy i wywiązywanie się z zadań w wyznaczonym terminie

  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z różnymi działami (kreacją, foto i wideo)

To oferujemy

  • wynagrodzenie: 4-5K PLN netto

  • pracując z nami, będziesz współtworzyć ciekawe i ważne projekty mediowe

  • praca w centrum

  • zniżki w newonce.barze

  • brak dresscode’u

Interesujesz się? Zapraszamy do nas! Czeka cię praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

newonce.media to grupa medialna, którą tworzą portal newonce.net (700 000 użytkowników, 5 000 000 odsłon miesięcznie) i newonce.sport (300 000 użytkowników, 1 1100 000 odsłon miesięcznie), internetowe newonce.radio (860 000 słuchaczy miesięcznie i 120 000 zainstalowanych aplikacji mobilnych) oraz drukowany magazyn newonce.paper.

Przewiń do profilu firmy