Logo Pracuj.pl

Social Media Manager

NEWONCE.MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

NEWONCE.MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowy Świat 6/12

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii działań w obszarze social media newonce.radio, bieżące tworzenie interesujących i angażujących treści (wraz z działem graficznym, teamem foto i wideo)
  • planowanie i publikacja contentu wg harmonogramów na kanałach social media newonce.radio
  • moderacja kanałów social media newonce.radio
  • analiza statystyk, raportowanie efektywności podejmowanych działań i wprowadzanie stałych usprawnień w komunikacji ze społecznościami
  • przygotowywanie raportów z publikacji w social mediach newonce.radio

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w planowaniu i realizacji komunikacji w mediach społecznościowych (przede wszystkim na Facebooku i Instagramie), najlepiej w obszarze szeroko pojętego lifestyle’u
  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni i interpunkcji
  • bardzo dobra znajomość grupy docelowej newonce.media (lub chęć jej poznania)
  • zainteresowanie tematyką poruszaną w newonce.radio
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania z nich wniosków
  • umiejętność planowania swojej pracy i wywiązywanie się z zadań w wyznaczonym terminie
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z różnymi działami (kreacją, foto i wideo)

To oferujemy

  • wynagrodzenie: 4-5K PLN netto
  • pracując z nami, będziesz współtworzyć ciekawe i ważne projekty mediowe
  • praca w centrum
  • zniżki w newonce.barze
  • brak dresscode’u

Interesujesz się? Zapraszamy do nas! Czeka cię praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

newonce.media to grupa medialna, którą tworzą portal newonce.net (700 000 użytkowników, 5 000 000 odsłon miesięcznie) i newonce.sport (300 000 użytkowników, 1 1100 000 odsłon miesięcznie), internetowe newonce.radio (860 000 słuchaczy miesięcznie i 120 000 zainstalowanych aplikacji mobilnych) oraz drukowany magazyn newonce.paper.

Social Media Manager, Nowy Świat 6/12, Warszawa