Logo Pracuj.pl

Social Media Manager

NuOrder Sp. z o.o.O firmie

NuOrder Sp. z o.o.

Adama Idźkowskiego 4/10

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem SoMe
  • Obsługa kanałów w mediach społecznościowych (gł. Facebook, Instagram)
  • Prowadzenie akcji w SoMe
  • Prowadzenie kampanii mediowych w SoMe (opcja)
  • Obsługa akcji z udziałem influencerów
  • Obsługa kampanii na forach internetowych + nadzór i rozliczanie pracy podwykonawców

Nasze wymagania

Jesteśmy przekonani, że różnimy się od innych agencji Social Media i będziemy dla ciebie bardzo ciekawym miejscem do rozwoju, jeśli, podobnie jak my, zauważasz, że Social Media to nie tylko pogoń za lajkami i zaangażowaniem, ale przede wszystkim profesjonalna komunikacja wymiarów marki konsekwentnie realizująca założenia szerszej strategii.

U nas jesteś marketingowcem, nie Social Ninją;)

Możesz więc liczyć na solidną dawkę wiedzy mocno wykraczającą poza sam obszar SoMe obejmującą m.in. zakres architektury marki czy strategii komunikacji

To oferujemy

  • możliwość pracy dla uznanych marek
  • możliwość prowadzenia komunikacji SoMe będącej częścią większych, rozbudowanych kampanii integrujących digital, ATL, Social Media i kampanie mediowe.
  • wynagrodzenie podstawowe netto: 5000 – 6000 zł
  • bonusy i prowizje za zrealizowane projekty i kampanie
  • min. jedną osobę na start w zespole na stanowisku Junior SoMe Executive
  • stanowisko z b. dużą samodzielnością
  • przyjazną atmosferę i fajną lokalizację biura na Powiślu z widokiem na Wisłę.
  • (4 min. piechotą od wiślanej plaży)
  • biuro pełne roślin i przyjazne zwierzakom

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne

NuOrder Sp. z o.o. – agencja komunikacji zintegrowanej (ATL / Digital / Media / Social)

Agencja NuOrder oferuje usługi w następujących obszarach:

• Planowanie strategiczne

• Kampanie zintegrowane

• ATL (kreacja Key Visuali, kreacja spotów)

• Produkcja digital (full)

• Social Media (full)

• Kampanie mediowe (digital & programmatic, TV)

Nasz 30 osobowy zespół pracuje w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu.

Jednym z naszych najbardziej znanych projektów z którymi mogliście się zetknąć jest Narodowa Loteria Paragonowa.

Nasi najważniejsi klienci:

Amica, Amol, Bayer, Bosch, Continental, Da Grasso, DecoMorreno, Danfoss, eSKY, Kotlin, Kropelka, Ministerstwo Finansów, Polpharma, Poxipol, Tarczyn

Social Media Manager, Adama Idźkowskiego 4/10, Warszawa