Oferta pracy

Social Media Manager

Ogilvy Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Plac Konesera 8

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prowadzenie projektów SoMe o różnym stopniu złożoności

  • Bliska współpraca z Social Media Strategist i działem Client Service (planowanie budżetów, harmonogramów)

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami (w tym przygotowywanie prezentacji i raportów)

  • Koordynacja prac kreatywnych

  • Nadzór nad harmonogramami projektów i kalendarzami publikacji

  • Dbanie o jakość działań moderacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z koordynacją projektów z obszaru SoMe po stronie agencji

  • Znajomość kanałów SoMe: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest

  • Wiedza dotycząca najnowszych trendów z obszaru SoMe i digital

  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami

  • Umiejętność zarządzania projektami (harmonogramy, koordynacja prac)

  • Proaktywność i nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Znajomość: Sotrender, SentiOne, Business Manager (dodatkowym atutem będzie znajomość GA)

  • Umiejętność tworzenia i prezentowania rekomendacji, ofert oraz raportów

  • Doskonała znajomość MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2)

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność analizy ruchu na stronach www

To oferujemy

  • Pracę dla marek z różnych sektorów

  • Możliwość rozwoju (dostęp do szkoleń Social & Performance, współpraca z ekspertami z Social.Lab, dostęp do Global Resource Hub)

  • Umowę o pracę

  • Praca w modelu hybrydowym (praca z biura/home office) - proporcje do ustalenia

  • Pakiet opieki medycznej o podwyższonym standardzie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Ogilvy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie reklamy. Z 125 biurami na całym świecie jest jedną z najczęściej nagradzanych sieciowych agencji reklamowych. W jej portfolio są kampanie zrealizowane dla największych światowych marek (Coca-Cola, Unilever, IBM, IKEA, American Express), które dzięki talentom multidyscyplinarnych zespołów i innowacyjnym rozwiązaniom stały się wyznacznikami nowoczesnej komunikacji.

Polskie biuro Ogilvy w 2018 zostało uhonorowane tytułem Agencji Reklamowej Roku.

Przewiń do profilu firmy