Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez House of Hype Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Manager

House of Hype

  • Kolejowa 47, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 cze 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kolejowa 47

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa profili w mediach społecznościowych od A–Z (od pomysłu, przez tworzenie kalendarza postów, po moderację i współpracę z redakcją i grafikiem),

  • stały kontakt z klientem, obsługa wszystkich zapytań, dystrybucja pracy wewnątrz zespołu, planowanie kolejnych miesięcy komunikacji i akcji specjalnych,

  • kompleksowa realizacja strategii komunikacji dla klienta (Ty wymyślasz, Ty analizujesz potrzeby, Ty realizujesz),

  • przygotowywanie harmonogramów publikacji i raportowanie wyników,

  • tworzenie raportów w oparciu o dane uzyskane od mediaplanera,

  • rozwijanie produktów z obszaru mediów społecznościowych,

  • udział w planach zdjęciowych i nagrania reklam oraz współtworzenie treści do social media podczas tych nagrań,

  • budowanie i utrzymywanie świetnych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • min. 2- letnie doświadczenie w pracy związanej z mediami społecznościowymi lub reklamą,

  • doświadczenie w obsłudze profili w różnych mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, TikTok,

  • umiejętność tworzenia contentu na kanały w SM (będzie Cię oczywiście wspierał zespół grafików i redakcja),

  • znajomość trendów, formatów i wskaźników w mediach społecznościowych,

  • doskonała znajomość języka polskiego, lekkie pióro,

  • samodzielność, inicjatywa, otwarta głowa i nieszablonowe myślenie,

  • umiejętność budowania i utrzymywania świetnych relacji z Klientami.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony),

  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w kreatywnym zespole,

  • pakiet medyczny (po okresie próbnym),

  • niezbędne narzędzia,

  • niezastąpiony team i brak nudy,

  • możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość samodzielnego działania – wdrażania pomysłów i koncepcji dla strategicznych klientów firmy i dla firmy (ale pamiętaj: „z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”, dlatego w bonusie dorzucamy zawsze pomocną dłoń od teamu i zarządu),

  • luźną atmosferę i brak dress code’u (nie dotyczy spotkań z klientem :)).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

House of Hype to dom kreatywny, którego szyldem jest profesjonalizm. Otwarta głowa to cecha wspólna naszych lokatorów. Nie jesteśmy korporacją i nie działamy na korporacyjnych zasadach. Jesteśmy dla ludzi i dla klientów, których zawsze traktujemy w sposób indywidualny. Atmosfera współpracy to klucz otwierający nasze drzwi. Wszystkie kampanie przygotowywane są z pasją i entuzjazmem bo najprościej mówiąc kochamy to, co robimy.

Przewiń do profilu firmy