Social Media Manager

Wyser - PLO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Social Media Manager [rekrutacja prowadzona online]Numer ref.: 161
ZAKRES ZADAŃ:
•     zarządzanie wielojęzykowymi kanałami social media – YouTube, Facebook, Instagram, LinkedIn, blogi( aktywny rozwoj kanałow i systematyczne zwiększanie zasięgow, tworzenie kreatywnych strategii i koordynacja publikacji, tworzenie angażującego contentu wideo, audio i pisanego)
•     tworzenie, realizowanie oraz monitorowanie efektow strategii promocji w kanałach social media – wspołpraca z działami marketingu i sprzedaży, wspołtworzenie strategii sprzedaży produktow digital marketingowych, wspieranie działań sprzedażowych przez kanały social media
•     digital PR– monitoring treści w internecie, podejmowanie działań antykryzysowych, budowanie wizerunku marek i jej produktow w internecie
•     wspołpraca wizerunkowa – wspołpraca z mediami, agencją PR, influencerami oraz innymi markami w ramach kampanii wizerunkowych

OCZEKIWANIA:
•     3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
•     dobre "lekkie pioro i znajomość sztuki copywritingu
•     doświadczenie w tworzeniu nieszablonowych strategii socialowych oraz w pracy z personal brandami o dużych zasięgach
•     świetna orientacja w najnowszych trendach w social mediach i PR
•     biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:
•     ambitna, pełną autentycznych i rozwojowych wyzwań pracę w dynamicznym i ciekawym zespole
•     pracę z najlepszymi profesjonalistami, ktorzy w zakresie social mediow prowadzą międzynarodowe badania naukowe, mają praktyczną wiedzę oraz bardzo dobre wyniki w zakresie pozycjonowania marek osobistych
•     elastyczne godziny pracy, nowoczesne narzędzia pracy
•     stałą pensję oraz premię uzależnioną od wynikow i efektywności ( umowa B2B)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy