Oferta pracy

Social Media Manager

ASSAY MANAGEMENT SPÓŁKA Z O. O.O firmie

5 500‐8 300 zł brutto / mies.
  • Cybernetyki 19B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ASSAY MANAGEMENT SPÓŁKA Z O. O.

Cybernetyki 19B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie Assay poszukuje kandydatów na stanowisko: Social Media Manager

Podział czasu pracy
100%

praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie przy tworzeniu kampanii wizerunkowych w mediach społecznościowych na każdym etapie (planowanie, wdrażanie, analiza, raportowanie)

  • Biegła znajomość rynku social mediów, podążanie za trendami

  • Minimum podstawowa wiedza (poparta praktyką) z zakresu zarządzania kryzysowego

  • Umiejętność myślenia strategicznego i szybkiego reagowania

  • Znajomość narzędzi wspierających kampanie, np.: Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads, Brand24, SoTrender, etc.

  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • „Lekkie pióro”, nienaganna znajomość języka polskiego

  • Samodzielność w działaniu i organizacji pracy

  • Zdolność pracy wielozadaniowej

  • Umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi z branży (agencje PR-owe, marketingowe, etc.)

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: PR, marketing i/lub filologia polska, dziennikarstwo

  • Język angielski w stopniu zaawansowanym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Grupa Assay powstała z myślą o rozwoju działalności w obszarze doradztwa gospodarczego. Już rok później, prowadząc szereg projektów inwestycyjnych na rzecz naszych klientów, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności. Tak rozpoczął się dynamiczny proces budowy, funkcjonującej dziś struktury organizacyjnej, zapewniającej młodym przedsiębiorstwom nie tylko kapitał na rozwój, ale i kompleksowe doradztwo pozwalające skutecznie konkurować nawet na najtrudniejszych rynkach.

Naszym celem jest inwestowanie w młode, obiecujące przedsiębiorstwa oraz wsparcie ich rozwoju w sposób, który pozwala maksymalizować konkurencyjność operacyjną na polskim i międzynarodowym rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy