Social Media Manager

dm-drogerie markt sp. z o.o.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pierwszy punkt kontaktu dla wszystkich działań w mediach społecznościowych dla dm Polska

  • Wdrażanie działań w mediach społecznościowych dla dm Poland w oparciu o zdefiniowane KPI oraz bieżące planowanie i redagowanie treści

  • Samodzielne tworzenie i adaptowanie tekstów, grafik i materiałów wideo w mediach społecznościowych (FB, IG) o tematyce związanej z rozwojem marketingu produktów dostępnych w sklepach online i employer brandingu

  • Analiza i ocena wyników

  • Bieżące monitorowanie i przekazywanie wiedzy na temat trendów w mediach społecznościowych na polskim rynku

  • Ścisła współpraca m.in. z zespołem ds. komunikacji, marketingu efektywnościowego (performance marketing), asortymentu i HR

  • Odpowiadanie na pojawiające się pytania na kanałach social media

Podział czasu pracy
30%

Spotkania online z zespołem

30%

Samodzielna kreatywna praca

20%

Analizy

20%

Inne zadania

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub porównywalne wykształcenie w dziedzinie komunikacji, mediów, marketingu lub dziennikarstwa

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe w mediach społecznościowych i we współpracy marketingowej (influencer marketingu) co najmniej 3 lata

  • Kunszt w edycji obrazu i wideo oraz dobre wyczucie estetyki wizualnej i trendów

  • Umiejętności językowe i doświadczenie w pisaniu polskich tekstów marketingowych

  • Łatwość wypowiadania się przed kamerą

  • Znajomość języka niemieckiego (min. B2 / umożliwiająca pewną komunikację w codziennej pracy)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Duża autonomia i płaska struktura organizacyjna, praca w partnerskiej atmosferze w dynamicznym środowisku

  • Czas pracy oparty na zaufaniu

  • Współtworzenie i rozwój: kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu i twórz z nami markę dm w Polsce!

  • Świadczenia dodatkowe: paczka świąteczna i prywatny pakiet medyczny

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie na każdym etapie oraz pakiet kursów doszkalających

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Wrocławia

  • Dalsze benefity w przygotowaniu

  • Ważne: Prosimy o składanie podań w języku niemieckim

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

dm-drogerie markt to jedna z wiodących sieci drogeryjnych w Europie. Od 1973 roku z sukcesem działamy na rynku, zapewniając atrakcyjny asortyment produktów, przyjemną atmosferę podczas zakupów oraz fachowe doradztwo ze strony naszych pracowników. Za słowem „my” stoi ponad 62500 osób w 14 krajach europejskich. Wszystkich nas łączy szczególna kultura pracy, oparta na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu, a także radość ze współpracy i wymiany doświadczeń.

Teraz chcemy zagościć także w Polsce, inspirując naszych klientów bogatą gamą produktów i usług. Chcesz wybrać się z nami w tę ekscytującą podróż? Kształtuj z nami przyszłość marki dm w Polsce!

Do dm Polska poszukujemy kreatywnego, analitycznego Social Media Manager (m/f/d), który kocha i żyje mediami społecznościowymi. Ktoś, kto wie, co porusza naszych konsumentów, potencjalnych kandydatów oraz pracowników dm w mediach społecznościowych, zawsze zwraca uwagę na trendy i wierzy, że media społecznościowe stanowią ważny wkład w komunikację marketingową. Istotną częścią tego zadania jest wprowadzenie i wypełnienie życiem kanałów social media w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje