Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Marketing Specialist

TRAWNIK - PRODUCENT Arkadiusz GumieniczukO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Zadania:

  • Opracowanie strategii komunikacji kampanii digitalowych związanych z promocją firmy oraz jej produktów i usług
  • Planowanie i realizacja kampanii przy użyciu Social Mediów oraz sieci reklamowej
  • Zarządzanie serwisami internetowymi oraz profilami w Social Mediach: tworzenie treści; konfiguracja kampanii reklamowych
  • Samodzielne przygotowywanie, prowadzenie i analiza płatnych kampanii reklamowych (Facebook Ads, kampanie na Linkedin, Google Ads),
  • Analiza konkurencji na poziomie wyróżników i komunikacji marketingowej
  • Raportowanie i analiza skuteczności prowadzonych działań oraz optymalizacja tych działań
  • Bieżąca współpraca z zespołami sprzedaży oraz zespołami technicznymi

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze Digital Marketingu lub podobnym
  • Znajomość trendów w obszarze marketingu internetowego
  • Praktyczna znajomość Google Ads, FB Manager Reklam, Linkedin Manager Kampanii umożliwiająca planowanie i realizację działań marketingowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień SEO i SEM umożliwiająca samodzielną realizację zadań
  • Praktyczna znajomość Google Analytics umożliwiająca samodzielne analizy
  • Nastawienie na realizację celów
  • Odwaga w testowaniu nowych pomysłów i rozwiązań
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość Wordpress umożliwiająca samodzielne zarządzanie serwisem internetowym
  • Umiejętność tworzenia grafik lub video

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzeni
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym
  • Pracę w prężnym i młodym zespole umożliwiającym wprowadzanie wielu własnych pomysłów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt a do przesyłanych dokumentów załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trawnik Producent w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Ogłoszenie archiwalne