Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Moderator

NetArch

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy opracowywaniu strategii komunikacji w social mediach

  • moderowanie treści zamieszczanych przez użytkowników na profilach klientów

  • budowanie zaangażowanej społeczności poprzez interakcje z użytkownikami profilu (udział w dyskusjach, odpisywanie na komentarze internautów oraz wiadomości prywatne)

  • monitorowanie prowadzonych działań, tworzenie raportów, zestawień dla klientów

  • współudział w budowaniu i realizacji strategii komunikacji naszej marki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w moderacji kanałów social media

  • znajomość aktualnych trendów w social mediach i ogólnie w „Internetach” :)

  • lekkie pióro, umiejętności zabawy słowem i kreatywnego angażowania odbiorców

  • umiejętność tworzenia harmonogramów

  • znajomość narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych (np. SentiOne, Brand24)

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim tego co wniesiesz do naszego zespołu

  • możliwość udziału w konferencjach branżowych, wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach

  • praca na jedną zmianę, moderujesz od 8 do 16 :)

  • dofinansowany pakiet sportowy Medicover Sport oraz opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

NetArch

Firma Netarch, jest właścicielem dwóch dynamicznie rozwijających się marek: agencji Sempai, w ramach której od ponad 15 lat zajmujemy się performance marketingiem, a dokładniej: #seo #ppc #contentmarketing #fbads #analitykawebowa

oraz agencji kreatywnej Kohai, która narodziła się z miłości do dobrych treści, aby wspierać Sempai w działaniach contentowych oraz dodatkowo social mediach, influencer marketingu, video oraz infografikach.

Przewiń do profilu firmy