social media moderator with German

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-11
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-02-10)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język niemiecki i chciałbyś go używać w pracy? Zależy Ci na elastycznym grafiku i świetnej lokalizacji w centrum? Pracowałeś już na podobnym stanowisku, bądź chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj i aplikuj już teraz!

    Nr ref.: /265/09/2018/NL/35663
    Poznań
    oferujemy
    • nowe miejsce, nowy zespół - dużo nowych możliwości!
    • tygodniowo ustalany grafik - pełny etat ale w elastycznych godzinach w centrum miasta
    • umowę o pracę tymczasową na pół roku (po tym okresie zatrudnienie na czas nieokreślony na podstawie umowy o pracę)
    • pakiet benefitów - m.in. multisport, prywatna opieka medyczna
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    zadania
    • czuwanie nad bezpieczeństwem w mediach społecznościowych
    • sprawdzanie, modyfikowanie, raportowanie przesyłanych treści
    • analiza aktywności i trendów wśród użytkowników, raportowanie ewentualnych problemów
    • reagowanie na potencjalnie niebezpieczne sytuacje - według własnego rozeznania i standardów

    oczekujemy

    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B2)
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • dyspozycyjności do pracy w centrum Poznania
    • gotowości do pracy zmianowej
    • nie wymagamy doświadczenia zawodowego

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47

    www.randstad.pl