Oferta pracy

Social Media Ninja

DuoLife S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Czy gdy myślisz o pracy marzeń masz przed oczami Social Media Ninja? Osiągnąłeś czarny pas w prowadzeniu kampanii na Facebooku? Stoisz na socialowym podium? Pisanie to dla Ciebie czysta przyjemność? Masz lekkie pióro i poczucie humoru? Jesteś brakującym puzzlem w marketingowej układance :) Dołącz do nas, by stworzyć spójną i kreatywną całość :)

Czym będziesz się zajmował?

• zarządzaniem profilami firmy w social mediach

• przygotowywaniem i publikacją treści

• redagowaniem tekstów

• tworzeniem kampanii w social mediach

• monitorowaniem efektywności prowadzonych kampanii

• raportowaniem wyników

• analizą rynku

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość trendów w obszarze social media

  • wiedza i kompetencje w obszarze marketingu

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Facebook Ads

  • umiejętność pisania i redagowania tekstów

  • dobra znajomość Facebook Business Manager oraz Facebook Analytics

  • znajomość funkcjonalności, możliwości i narzędzi mediów społecznościowych

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziane kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, marketing, filologia polska

  • kreatywność i otwarta głowa :)

  • doskonała organizacja pracy

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • codzienne przygody i niezapomniane wrażenia

  • pracę, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość

  • stanie się częścią zespołu superbohaterów

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko

  • satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, bo Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne

  • kuchnię, gdzie przyrządzisz aromatyczną kawę, herbatę w dziesiątkach smaków z cytryną, miodem, imbirem lub sokiem malinowym :)

  • bezpłatny parking

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość współtworzenia i rozwijania globalnego polskiej firmy

  • nowoczesne i wyjątkowe biuro z pięknym ogrodem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

DuoLife S.A.

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!

Przewiń do profilu firmy