Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media Partner – dział marketingu online

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

     Masz pierwsze doświadczenie w szeroko pojętym marketingu?

    Facebook, Instagram a może również administrowaniem blogiem nie mają przed Tobą tajemnic?

    Nowe zadania brzmią dla Ciebie jak coś ekscytującego i już czekasz aby wdrożyć w życie nowe pomysły?

    Jesteś osobą kreatywną i potrafisz innych przekonać do swoich koncepcji?

    A dodatkowo postrzegasz się jako osobę profesjonalną, zaangażowaną i zmotywowaną do działania?

    Jeśli tak, nie zwlekaj i koniecznie wyślij do nas swoje CV!

    O Ework

    Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku skandynawskim i polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 10000 kontaktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem liczne projekty rekrutacyjne.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Zarządzanie kanałami Social Media i tworzenie treści na potrzeby kampanii marketingowych
    • Organizacja wydarzeń rekrutacyjno-wizerunkowych wewnątrz i na zewnątrz firmy
    • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej z interesariuszami Ework
    • Przygotowywanie materiałów marketingowych i tekstów informacyjnych (copywriting, współpraca z grafikiem)
    • Śledzenie trendów na rynku consultingu IT, monitorowanie otoczenia biznesowego i rekomendowanie rozwiązań mających na celu wzmocnienie wizerunku marki i efektywną promocję
    • Przygotowywanie planów rozwoju sieci feelancerów i  firm partnerskich Ework
    • Zapewnianie wiedzy na temat wydarzeń i konferencji w branży IT i organizacja uczestnictwa Ework w wybranych wydarzeniach
    • Analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji, szukanie nowych, nieszablonowych rozwiązań

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętności tworzenia strategii marketingowej i planu działań marketingowych
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności
    • Dużej chęci do tworzenia i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
    • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Rzetelności i profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań

    Nie wymagamy spełnienia wszystkich oczekiwań, ale jeśli myślisz, że odnajdziesz się w każdej sytuacji to zaaplikuj, porozmawiajmy :)

    Co możesz zyskać pracując w Ework?

    • Praktyczne doświadczenie w obszarze marketingu i Employer Brandingu
    • Rzeczywisty  wpływ na realizację strategii marketingowej firmy
    • Zapewnimy Ci narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy
    • Duże możliwość rozwoju zawodowego (zróżnicowane ścieżki w zależności od zainteresowań)
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B
    • Pakiet dodatkowych benefitów
    • ...a  przede wszystkim satysfakcje z codziennych obowiązków!