Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Senior Menager

ARTIMAR POLSKA sp. z o.o.

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów i strategii mediów społecznościowych

  • Obsługa i prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych

  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych

  • Monitorowanie działań konkurencji w mediach społecznościowych

  • Analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań

  • Przygotowywanie raportów jakościowych i ilościowych z prowadzonych kampanii

  • Pisanie tekstów reklamowych oraz przygotowywanie prostych grafik w celach reklamowych

  • Ścisła współpraca z Działem Marketingu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych na mediach społecznościowych

  • Biegła znajomość języka: angielski lub niemiecki lub francuski jest niezbędna

  • Dobra znajomość panelu administracyjnego Facebook / Instagram / YouTube / Tik Tok / LinkedIn / Twitter oraz Google Moja Firma

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność podejmowania ryzyka

  • Dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność

  • Energia, pozytywne nastawienie i otwartość na nowe wyzwania,

  • Wyczucie estetyki i znajomość podstaw tworzenia kreacji graficznych

  • Znajomość zagadnień e-commerce i marketingu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • , >75% praca zdalna, >25% praca stacjonarna

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Zdobywanie doświadczenia w stabilnej, dynamicznie działającej firmie na rynku Europejskim

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

  • Wymagane narzędzia pracy, laptop, monitor, telefon

O nas

Firma ARTIMAR nv z siedzibą w Tongeren, Belgia posiada ponad 25 letnie doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego, kompozytu i ceramiki. Obecnie jest jedną z największych firm na terenie Belgii, Holandii i Luxemburga. Jest też jedynym przedstawicielem włoskiej firmy Marazzi na te kraje . Firma prężnie się rozwija. Obecnie posiada również oddział ARTIMAR POLSKA, który ma siedzibę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Firma obecnie bardzo intensywnie inwestuje zarówno w najnowocześniejszy sprzęt do ciecia i obróbki kamienia jak i w tabor samochodowy.