Logo Pracuj.pl

Social Media Specialist - Antyradio

Eurozet Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Eurozet Sp. z o.o.

Żurawia 8

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołem nad budową i realizacją strategii rozwoju mediów społecznościowych Antyradia;
  • bieżące zarządzanie kontami: Facebook, Instagram, Tik Tok, Twitter – publikacja postów i relacji;
  • przygotowanie prostych grafik i filmów promujących nasze programy i ich prowadzących;
  • ścisła współpraca z grafikiem, marketing managerem, wydawcami programów oraz innymi osobami w redakcji odpowiedzialnymi za działania online;
  • śledzenie obecnych trendów w mediach społecznościowych oraz ich sprawne wdrażanie.

Nasze wymagania

  • interesujesz się muzyką rockową i uwielbiasz chodzić na rockowe koncerty;
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • potrafisz stworzyć post, który zobaczą tysiące osób;
  • wiesz jak powinna wyglądać dobrze nakręcona relacja;
  • media społecznościowe nie mają przed Tobą tajemnic (Instagram, Tik Tok, YouTube, Facebook, Twitter);
  • potrafisz stworzyć (często spontaniczny) content video/photo (z poziomu smartphone’a);
  • masz „lekkie pióro”, potrafisz napisać bezbłędne i trafne copy oraz dobrać hasztagi;
  • sprawnie obsługujesz program Canva, Lightroom;
  • masz otwartą głowę na zdobywanie nowej wiedzy z zakresu marketingu i razem z nami będziesz realizować strategię w SoMe;
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną, energiczną i odnajdujesz się w szybko zmieniających się warunkach pracy w mediach.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki;
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy;
  • szansę rozwoju.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Social Media Specialist - Antyradio, Żurawia 8, Śródmieście, Warszawa