Logo Pracuj.pl

Social Media Specialist

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie społeczności skupionej wokół kilkudzisięciu profili modowych grupy WP na Facebooku i Instagramie.
  • Tworzenie postów, moderacja dyskusji, tworzenie grup odbiorców
  • Zarządzanie panelem reklamowym Facebooka z pomocą zewnętrznych narzędzi performance
  • Analiza danych i wykorzystanie ich do działań reklamowych
  • Research nowych trendów i inspiracja resztę zespołu

Nasze wymagania

  • Zarządzanie budżetem reklamowym powyżej 1 mln zł rocznie (samodzielne planowanie i zakup kampanii performance na Facebooku i Instagramie)
  • Podczucie estetyki i znajomość trendów Social Media
  • Znajomość narzędzi do monitorowania performance kampanii (Google Analytics, Facebook Ads)
  • Doświadczenie w obsłudze programów graficznych (Canva)
  • Minimum średnio-zaawansowana znajomość Excela
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych z rozproszonych systemów

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi BI np. Tableau

To oferujemy

  • Długofalową współpracę z liderem branży mediowej
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach,
  • Decydując się na współpracę w WP, otrzymujesz również możliwość pracy, w przyszłości, dla wielu innych spółek Holdingu Wirtualnej Polski

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Wirtualna Polska Media S.A.

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Social Media Specialist, Gdańsk