Social Media Specialist

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie społeczności skupionej wokół kilkudzisięciu profili modowych grupy WP na Facebooku i Instagramie.

  • Tworzenie postów, moderacja dyskusji, tworzenie grup odbiorców

  • Zarządzanie panelem reklamowym Facebooka z pomocą zewnętrznych narzędzi performance

  • Analiza danych i wykorzystanie ich do działań reklamowych

  • Research nowych trendów i inspiracja resztę zespołu

Nasze wymagania

  • Zarządzanie budżetem reklamowym powyżej 1 mln zł rocznie (samodzielne planowanie i zakup kampanii performance na Facebooku i Instagramie)

  • Podczucie estetyki i znajomość trendów Social Media

  • Znajomość narzędzi do monitorowania performance kampanii (Google Analytics, Facebook Ads)

  • Doświadczenie w obsłudze programów graficznych (Canva)

  • Minimum średnio-zaawansowana znajomość Excela

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych z rozproszonych systemów

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi BI np. Tableau

To oferujemy

  • Długofalową współpracę z liderem branży mediowej

  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach,

  • Decydując się na współpracę w WP, otrzymujesz również możliwość pracy, w przyszłości, dla wielu innych spółek Holdingu Wirtualnej Polski

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy