Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Specialist

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii w mediach społecznościowych marki (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • Tworzenie treści wykorzystywanych w komunikacji marki (posty, notki prasowe, artykuły branżowe, grafiki na podstawie szablonów)

  • Przygotowanie media planu

  • Samodzielne zarządzanie projektami z SoMe

  • Moderowanie kanałów marki, publikowanie treści

  • Obsługa strony www

  • Konfigurowanie kampanii reklamowych FB, Google

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacji i kampanii reklamowych w mediach społecznościowych tj. (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • Lekkie pióro i kreatywne myślenie

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Umiejętność obsługi systemu reklamowego Facebooka Ads, Google Ads oraz tworzenia raportów z prowadzonych kampanii

  • Podstawowa obsługa programów graficznych (Canva, Photoshop, Ilustrator)

  • Posługiwanie się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności

  • Nowoczesne narzędzia pracy, niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

BLACHPROFIL 2® to od 1994r. producent kompletnych rozwiązań dachowych i elewacyjnych, posiadający cztery zintegrowane, wysoko rozwinięte technologicznie zakłady produkcyjne na terenie Polski i Rumunii.

W ofercie BP2.eu znajdują się blaszane dachówki modułowe dostępne w ramach MODULAR SERIES, produkty kompaktowe, które obejmuje COMPACT SERIES oraz klasyczne cięte na wymiar ujęte w CLASSIC SERIES oraz panel dachowy LAMBDA 2.0. Spółka oferuje blachy trapezowe wysoko profilowane, kasety ścienne jak również kasetony elewacyjne SKRIN oraz LINEA, płyty warstwowe CorePIR, CorePUR I CoreWOOL, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe INGURI.

Przewiń do profilu firmy