Oferta pracy

Social Media Specialist

Versa GroupO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Doskonale zdajesz sobie sprawę, że w social mediach nieustannie wszystko się zmienia, a każda zmiana to poszukiwanie nowych rozwiązań. Trendy z jednej strony podążają za rzeczywistością, z drugiej kształtują ją. To, co wczoraj było na fali, dziś może okazać się zaledwie mglistym wspomnieniem. Dlatego nieustanna aktualizacja to chleb powszedni każdego specjalisty od social media. Każdy z nas jest inny i właśnie ta niepowtarzalność determinuje naszą wrażliwość – czy potrafisz trafić w sedno czyichś oczekiwań, zaspokoić jego ciekawość, zachęcić do sięgnięcia po więcej? Ludzie nieustannie wymieniają się swoimi doświadczenia i wrażeniami – czy w związku z tym potrafisz doskonale poruszać się po wszelkich platformach, na których dochodzi do tej wymiany myśli (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn itp.)? Jeśli więc rozumiesz rolę social mediów jako narzędzia marketingowego, to w Versa Group czekamy właśnie na kogoś takiego jak Ty.

Działamy w obszarze projektowania opakowań, druku cyfrowego, druku flexo oraz poligrafii. Przede wszystkim stawiamy na jakość i doświadczenie – jakość idącą w parze z perfekcyjnym wykonaniem, które nie tylko świadczy o profesjonalnej realizacji danego projektu, ale także zaspokaja indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Z produktem wiąże się także doświadczenie zakupowe – co za tym idzie, ogromnie ważne by projekt był sam w sobie wizytówką marki. Nowoczesne rozwiązania i doskonalenie w kwestii technologicznej idą dla nas w parze z potrzebą wyznaczania nowych trendów.

Dzięki wykorzystaniu wzajemnego doświadczenia i fachowej wiedzy, jednocześnie inspirując się wzajemnie do ciągłego samodoskonalenia, realizacja stojących przed nami zadań upływa w atmosferze ciągłej kooperacji.

Jeśli więc chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, nie wahaj się – prześlij nam swoje CV oraz linki do wybranych, aktualnie prowadzonych stron w social media. Spotkajmy się, aby wzajemnie przekonać się, że mogą nas połączyć wspólne cele i mamy sobie wzajem coś do zaoferowania.

Zakres obowiązków:

  • przekładanie kreatywnych idei i strategii na komunikację w social media
  • tworzenie i wdrażanie skutecznych kalendarzy komunikacji w social media dla naszych marek
  • bieżące prowadzenie i aktualizacja kanałów social media na rynku polskim i za granicą
  • poszukiwanie i wdrażanie brakujących kanałów/narzędzi social media
  • realizacja projektów do kampanii w założonym czasie
  • współtworzenie idei kreatywnych do kampanii
  • współpraca z grafikami
  • moderacja kanałów social media

Kluczowe wymagania / Kluczowe kompetencje:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale social media / content design agencji reklamowej lub dziale marketingu w obszarze social media / content design
  • doskonała znajomość narzędzi i kanałów social media (FB, IG, YT, TikTok, Snapchat etc.)
  • znajomość trendów i aktualna wiedza na temat zmieniającej się rzeczywistości social media
  • umiejętność konsekwentnego tworzenia contentu w przyjętej stylistyce językowej (tożsamość językowa marki)
  • umiejętność tworzenia zróżnicowanych, interesujących materiałów social mediowych w oparciu o zasady storytellingu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność długoterminowego planowania i organizacji pracy własnej
  • doświadczenie we współpracy z działem kreacji
  • doświadczenie w moderacji kanałów społecznościowych (angażowanie/inicjowanie dialogu/wrażliwości w ocenie ryzyka konwersacji)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań z ludźmi, którzy lubią to, co robią
  • realny wpływ na rozwój poszczególnych marek
  • gwarancję rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, dużą samodzielność w realizacji celów
  • partnerską relację ze współpracownikami
  • udział w realizacji interesujących projektów
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Krakowie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV
klikając w przycisk APLIKUJ

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Versa Group w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: http://versagroup.pl/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy