Oferta pracy

Social Media Specialist

Firma Handlowa MAX-FLIZ Sp. z o.o. Sp. k. IIO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ to firma o ugruntowanej pozycji w branży wyposażenia wnętrz,
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie działań w zróżnicowanych kanałach komunikacji w sieci Internet ze szczególnym uwzględnieniem social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, Google+, Twitter, Pinterest)
  • Opracowywanie koncepcji kreatywnej na potrzeby bieżących akcji promocyjnych
  • Redagowanie treści na potrzeby materiałów promocyjnych i informacyjnych
  • Współpraca przy tworzeniu projektów graficznych
  • Koordynacja i tworzenie contentu w kanałach SM
  • Monitorowanie rynku oraz wdrażanie najnowszych trendów do strategii marketingowej firmy
  • Współodpowiedzialność w kreowaniu strategii oraz planu aktywacji marketingowych w ramach kanałów social media
  • Prowadzenie i planowanie działań reklamowych z wykorzystaniem narzędzi i technologii social media
  • Współpraca contentowa/ pr produktowy z zewnętrznymi partnerami
  • Moderacja
  • Monitorowanie i raportowanie wyników swoich działań
  • Efektywna współpraca z innymi działami w firmie oraz z agencjami zewnętrznymi
  • Analizowanie trendów, poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Content Foto/Video

Wymagania:

  • Praktycznego doświadczenia w zakresie tworzenia skutecznych treści
  • Doświadczenia w realizacji różnorodnych działań promocyjnych w sieci
  • Bardzo dobrej znajomości mechanizmów rządzących mediami społecznościowymi
  • Umiejętności analizy skuteczności treści zamieszczanych w mediach społecznościowych
  • Znajomości narzędzi do obsługi kanałów social media (m.in. Menedżer reklam, Facebook Business Manager, Power Editor), a także zewnętrznych narzędzi do analizy i monitorowania swoich profili oraz Google Analytics
  • Znajomości narzędzi do monitoringu mediów
  • Doświadczenia w sprawnym pisaniu i redagowaniu tekstów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • Umiejętność przygotowywania materiałów w różnych formatach
  • Wyczucie estetyki
  • Kreatywności
  • Zaangażowania, rzetelności i samodzielności w działaniu

CO MAXFLIZ OFERUJE TOBIE?

  • Rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz;
  • Rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia;
  • Współpracę w ramach kontraktu
  • Proste i bardzo korzystne warunki płacowe
  • Telefon służbowy

CV z nr telefonu prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.
Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.
Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową - www.max-fliz.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy