Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Specialist

Lood is Good sp. z o.o.O firmie

Lood is Good sp. z o.o.

Walerego Eljasza Radzikowskiego 35

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zgodnej ze strategią firmy komunikacji marketingowej

  • Koordynowanie oraz bieżąca moderacja komunikacji w mediach społecznościowych

  • Support oraz bezpośredni kontakt z naszymi fanami

  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby działu

  • Tworzenie contentu i współpraca z działem kreatywnym

  • Śledzenie trendów związanych z mediami społecznościowymi i marketingiem

  • Aktywne uczestnictwo w życiu Loodspotów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu contentem w Social Mediach,

  • Umiejętności tworzenia strategii komunikacji i jej wdrażania oraz monitoring w obszarze online,

  • Wiedza z zakresu bieżących trendów panujących w Social Mediach,

  • Umiejętności tworzenia kampanii reklamowych w Social Mediach

  • Znajomość oraz umiejętność posługiwania się narzędziami digital marketingu

  • Lekkie pióro oraz bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego

  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań

  • Zainteresowanie/wykształcenie w Fotografii/Video będzie dużym plusem

  • Komunikacyjny jęz. Angielski

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dużą samodzielność w działaniu, otwartość na kreatywność i możliwość rozwoju

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, dzień bez wyzwań jest dla Ciebie dniem straconym, nie wyobrażasz sobie pracy bez kontaktu z loodźmi i dodatkowo podzielasz naszą miłość do loodów - jesteś osobą, której szukamy.

Przewiń do profilu firmy