Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Specialist

Mobile-Tech

  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Mobile-Tech

Mikołaja Kopernika 22/3

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii komunikacyjnej dla różnych kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) oraz dedykowanym im platformom reklamowym

  • tworzenie i publikacja contentu na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych i kampanii płatnych

  • tworzenie opraw graficznych na profile społecznościowe oraz na rzecz kampanii płatnych

  • utrzymywanie interakcji z fanami i obserwatorami marek klientów

  • prowadzenie oraz optymalizacja kampanii reklamowych, zarządzanie ich budżetami

  • analizowanie statystyk i raportowanie wyników działań

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość kanałów społecznościowych i systemów reklamowych poszczególnych mediów a także sposobów optymalizacji reklam

  • rozumienie wskaźników i statystyk oraz umiejętność przełożenia ich na cele biznesowe

  • znajomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych

  • dobra znajomość programów graficznych (Canva/Photoshop)

  • znajomość IQ Hashtags, Menedżera Reklam, Meta Business Suite

  • lekkie pióro

  • wyczucie estetyki

  • samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji czasu

  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań i osiągane wyniki

  • zaangażowanie i kreatywność w podejściu do realizowanych projektów

  • mile widziana znajomość Asany, Slacka oraz Toggla

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (do wyboru)

  • pracę w trybie hybrydowym (biuro + dom)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji

  • biuro w centrum Krakowa

  • pracę przy ciekawych projektach

O nas

Krakowska Agencja Marketingu Internetowego – MTWeb, która na rynku prężnie działa od ponad 15 lat i realizuje projekty dla krajowych i zagranicznych Partnerów, takich jak inAustria, Urząd Miasta Krakowa, Teekanne Polska, Langsteiner, Paccor Polska, Dr Irena Eris, UBM Polska, Farmona poszukuje Specjalisty ds. Google Ads.

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Świetnie! Swoją aplikację prześlij za pomocą przycisku APLIKUJ