Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Specialist

Hotel Saski Curio Collection by Hilton

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Sławkowska 3

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie, wdrażanie, rozwijanie oraz realizacja strategii komunikacji marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube),

  • zarządzanie profilami w mediach społecznościowych (tworzenie harmonogramów, grafików, wpisów, publikacja treści),

  • śledzenie trendów digital marketingu, analiza rynku oraz rekomendacja działań online wzmacniających pozycjonowanie marki,

  • efektywna współpraca z wszystkimi działami w organizacji szczególnie z dzialem sprzedaży i F&B,

  • koordynacja współpracy z dostawcami usług marketingowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy jako samodzielny Social Media Specialist, Content Specialist, Copywriter lub na pokrewnym stanowisku,

  • umiejętność tworzenia intersesujących treści związanych z założeną strategią komunikacji,

  • lekkie pióro, znajomość zasad gramatyki, ortografii, składni,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,

  • zaangażowanie, inicjatywa, energia,

  • pasja i zamiłowanie do mediów społecznościowych oraz nadążanie za trendami,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pyszne lunche

Hotel Saski powstał w 1820 roku w wyniku połączenia czterech sąsiednich kamienic w pobliżu krakowskiego rynku.

Jego pierwszym właścicielem był Maciej Knotz. Hotel obecną nazwę zawdzięcza Sali Saskiej, w której organizowano słynne bale i przyjęcia.

Wybitni kompozytorzy, jak np Franciszek Liszt, Johannes Brahms i Ignacy Jan Paderewski koncertowali w tych wyjątkowych wnętrzach, a Helena Modrzejewska dawała popis najwyższej sztuki aktorskiej ...

Zacznij już dziś swoją karierę w sieci Hilton i podbijaj z nami świat !

Let’s bringing legend back to life…together!

Przewiń do profilu firmy