Oferta pracy

Social Media Specialist – Marketing Specialist

JOBHOUSE

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie aktywności marketingowych we wszystkich dostępnych kanałach Social Media;

  • Kształtowanie odpowiedniego contentu oraz tworzenie kampanii reklamowych / akcji promocyjnych;

  • Kreowanie właściwego wizerunku w sieci poszczególnych brandów oraz dbałość o budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych;

  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu;

  • Stałe badanie skuteczności prowadzonych procesów oraz analiza osiąganych celów.

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku (Social Media Specialist / Marketing Specialist) oraz swobodnie rozmawiasz w języku angielskim;

  • Znane są Ci procesy związane z tworzeniem strategii komunikacyjnej na portalach społecznościowych;

  • Masz praktyczną wiedzę w zakresie narzędzi marketingowych i znajomości trendów - Facebook Business Manager, mile widziane Google Analytics i inne;

  • Potrafisz ciekawie prowadzić profile i kampanie w Social Mediach;

  • Bardzo dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej, jesteś otwarty i ciekawy świata, wyróżniasz się kreatywnością i nieszablonowym sposobem działania.

Pracodawca oferuje

  • Perspektywę obsługi ciekawych i rozwojowych projektów, które pozwolą Ci wykorzystać zdobyte dotychczas umiejętności oraz kreatywne podejście;

  • Długofalowe i stabilne zatrudnienie w Firmie ceniącej sobie komunikatywność i transparentność;

  • Warunki finansowe adekwatne do posiadanego przez Ciebie doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji;

  • Komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę opartą na partnerskich relacjach;

  • Dodatkowe benefity w postaci m.in. karty sportowej oraz pakietu medycznego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.