Oferta pracy

Social Media Specialist

Verseo sp. z o.o. sp.k.O firmie

4 5007 000 netto (+ VAT) / mies.

Verseo sp. z o.o. sp.k.

Węglowa 1/3

Poznań

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo to największa agencja SEO/SEM w regionie, strategiczny partner Google
w Europie Wschodniej i Centralnej.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Lubisz śledzić, co się dzieje w social mediach? Tworzysz świetne, angażujące posty, które ludzie czytają do końca, nawet jeśli mają więcej niż jedno zdanie? O nowych formatach wpisów i reklam na Facebooku czy Instagramie wiesz wcześniej niż Zuckerberg? Jeśli tak z przyjemnością powitamy Cię na stanowisku Social Media Specialist w Verseo.

Szukamy osoby, która będzie zajmowała się obsługą kanałów społecznościowych oraz kampanii reklamowych z różnych branż, więc bez obaw - nudno na pewno nie będzie. Dołącz do zespołu Customer Success, który obsługuje naszych klientów w obszarze kampanii Google Ads, SEO i Facebook Ads. Razem stworzycie superteam, który będzie kompleksowo prowadził klientów i dbał, żeby szczyty słupków konwersji były zawsze tak wysoko, że trzeba je obserwować za pomocą teleskopu.

Na tym stanowisku będziesz:

  • tworzyć i obsługiwać profile klientów na Facebooku, Instagramie i Twitterze,
  • opracowywać plany komunikacji i harmonogramy w social media,
  • analizować wyniki - bezpośrednio w kanałach społecznościowych i przy użyciu Google Analytics,
  • koordynować proces tworzenia stron internetowych dla klientów firmy,
  • współpracować z Działami New Sales, VIP, grafikami i programistami,
  • tworzyć prezentacje sprzedażowe dla potencjalnych klientów - ale spokojnie, dostaniesz materiały, które Ci w tym pomogą,
  • rozliczać i raportować działania z klientami - oczywiście terminowo ;),
  • prowadzić cross-selling i up-selling innych usług z oferty agencji,
  • obsługiwać kampanie na Facebooku, Instagramie i w innych social mediach (paid social).

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  • masz doświadczenie w prowadzeniu sociali dla klientów z różnych branż (mile widziane doświadczenie z agencji marketingowej, min. 2 lata) - wiesz, kiedy warto sięgnąć po telefon i ustalić z nim ważne kwestie, potrafisz wyjaśnić, dlaczego zaproponowałeś/aś takie, a nie inne rozwiązanie,
  • umiesz tworzyć ciekawy content i bez problemu zmieniasz styl pisania - w zależności od tego, czy Twoją grupą docelową są managerowie z firm IT, czy włosomaniaczki,
  • masz umiejętności analityczne - media społecznościowe to dla Ciebie miejsce do realizowania celów biznesowych klienta - nie publikujemy przypadkowych rzeczy, działamy, żeby zwiększać zyski klientów,
  • wiesz, co w social media jest na czasie, śledzisz nowinki i trendy,
  • znasz narzędzia do pracy z socialami, m.in. Business Managera, Ads Managera, Facebook Insights,
  • zręcznie poruszasz się w środowisku MS Office (MS Excel, Power Point),
  • masz umiejętność budowania relacji z klientem,
  • znasz angielski na poziomie min. B2,
  • potrafisz efektywnie rozwiązywać problemy, a spokój i opanowanie to Twój naturalny stan,
  • wyróżniają Cię samodzielność i wysoka etyka pracy,
  • jesteś graczem zespołowym.

Mile widziane będą:

  • podstawowa znajomość Menedżera Reklam na Facebooku oraz w innych mediach społecznościowych,
  • studia na kierunku powiązanym z marketingiem online / kursy, szkolenia w tej dziedzinie.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • zarobki: B2B → 4500 - 7000 zł netto + VAT (podstawa + system prowizyjny bez górnego limitu pozwalający na szybki wzrost wynagrodzenia),
  • pakiet szkoleń na start,
  • pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu,
  • permanentny proces nauki z najlepszymi w branży,
  • nieograniczone możliwości rozwoju,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • możliwość rozszerzenia swojej wiedzy o nowe kanały marketingowe,
  • sprecyzowane zadania i cele.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy