Oferta pracy

Social Media Specialist

DevireO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest firma z branży reklamowej o ogólnopolskim zasięgu. W związku z dynamicznym rozwojem działu marketingu, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Social Media Specialist.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, optymalizacja oraz koordynowanie działań marketingowych i reklamowych w Social Media (Facebook, Linked In, Instagram, etc.)
  • Działania promujące oraz zwiększające świadomość i obecność firmy w kanale internetowym
  • Monitorowanie i analizowanie skuteczności realizowanych działań marketingowych
  • Współpraca z działem graficznym w firmie i przekazywanie kreatywnych pomysłów dla tworzonych treści

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, związanym z promocją marki w Social Media
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi tj.: Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics oraz znajomość trendów marketingowych
  • Umiejętność "lekkiego pióra" oraz tworzenia angażujących treści
  • Kreatywność, umiejętność nieszablonowego myślenia, komunikatywność

Co oferuje nasz Klient?

  • Możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet benefitów oraz dofinansowanie do szkoleń branżowych
  • Możliwości awansu oraz zdobycia nowych umiejętności w stale rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne