Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Specialist

Olivit sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy planowaniu, tworzeniu i wdrażaniu strategii, media planu i całej reszty,

  • codzienna opieka nad kanałami social, bycie na bieżąco, w stałym kontakcie i blisko odbiorcy,

  • tworzenie i realizacja kampanii w social media,

  • generowanie pomysłów i co lepsze ich realizacja :)

Nasze wymagania

  • kreatywność, strategia i planowanie - jeśli te trzy pojęcia opisują Ciebie, to właśnie Ciebie szukamy,

  • tzw. lekkie pióro - piszesz przyjemne do czytania teksty, które sprawią, że przyciągną uwagę rzeszy odbiorców,

  • poszukujesz i jesteś na bieżąco z trendami w social, a zagadnienia typu RTM, storytelling, edge rank, clickbait, CTA, UGC nie są Ci obce,

  • umiesz zaplanować i przeprowadzić kampanię, a następnie przeanalizować jej efektywność,

  • używasz i znasz narzędzia wspierającę pracę w social media,

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w ciekawej, rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • nieformalną kulturę organizacyjną,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, masaże w biurze),

  • realną możliwość wpływu na kształtowanie się firmy

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Olivit sp. z o.o.

Firma Olivit Sp. z o.o. należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów prozdrowotnych i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty niemal 150 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny i biura w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Przewiń do profilu firmy