Oferta pracy

Social Media Specialist

Siepomaga.pl

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie komunikacji i moderowanie stron, grup i wydarzeń na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, YouTubie, Twitterze

  • promowanie i rozpowszechnianie zbiórek oraz newsletterów

  • tworzenie harmonogramów treści, publikacja i planowanie postów w mediach społecznościowych

  • tworzenie dłuższych form tekstowych, takich jak maile, artykuły, blog posty, opisy

  • współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych działań

  • montaż wideo oraz obróbka grafik i zdjęć

  • kontakt z blogerami, dziennikarzami, influencerami

  • monitorowanie zmian i nowinek w świecie marketingu internetowego

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu kanałami w social media: LinkedIn, Facebook, Instagram, YouTube (najlepiej zdobytego w agencji reklamowej)

  • potrafisz wchodzić w interakcję z obserwującymi budując pozytywny wizerunek marki

  • myślisz nieszablonowo, jesteś otwarty na nowe rozwiązania i innowacje

  • znasz zasady komunikacji w kanałach social media i chcesz rozwijać się w tym obszarze

  • potrafisz analizować dane, wyciągać wnioski i tworzyć raporty

  • umiesz tworzyć teksty i posiadasz “lekkie pióro”

  • korzystasz z programów do montażu wideo i obróbki zdjęć/grafik

To oferujemy

  • super atmosfera, w zgranym zespole, to nie tylko pusty slogan. Przychodzimy do pracy, ponieważ chcemy i sprawia nam satysfakcję

  • wynagrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań i umiejętności

  • świetnie wyposażone, nowoczesne biuro w Andersia Tower z widokiem na piękną panoramę Poznania

  • profesjonalny sprzęt do pracy (MacBook 13”, profesjonalny monitor Dell 27” z matrycą IPS oraz niezbędne akcesoria)

  • możliwość pracy i nauki od najlepszych w swoim fachu. U nas rozwiniesz skrzydła i zyskasz bezcenne doświadczenie

  • czas na odpoczynek, na B2B również masz 26 dni płatnego wolnego

  • spotkania i wyjazdy integracyjne, na których poczujesz pełen chill

  • opieka medyczna oraz pakiet sportowy - dbamy o zdrowie i samopoczucie naszego zespołu wykorzystując wszelkie możliwe sposoby :)

  • elastyczne zatrudnienie, możesz współpracować z nami na B2B lub UoP

  • pasjonaci piłki nożnej będą mieli możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej, a biegacze do naszego teamu :)

  • kawa i herbata jak z najlepszej kawiarni, owoce i inne przekąski w naszej świetnie wyposażonej kuchni, a to wszystko przy dźwiękach klimatycznej muzyki

  • i wiele innych dodatków, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. W końcu robimy wyjątkowe rzeczy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych.

Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem ponad miliard złotych! Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

  • Wypełnienie ankiety internetowej - szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!

  • Rozmowa kwalifikacyjna - chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.

  • Dzień próbny/zadanie rekrutacyjne - dajemy możliwość poznania nas i pracy jaką wykonujemy od środka. Zdecydowana większość kandydatów po dniu próbnym już chce zostać z nami na stałe! :)

  • Złożenie oferty pracy - z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz do naszego zespołu!