Oferta pracy

Social Media Specialist

BETTY'S HOMEO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą działającą w branży artykułów dekoracyjnych dla dzieci.

W okresie ostatnich dwóch latach nasza firma intensywnie rozwinęła sprzedaż we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Chcemy stale się rozwijać dlatego...

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby, która chciałaby nas wesprzeć swoją wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem na stanowisku:

ZAKRES ZADAŃ

  • obsługa strony internetowej (wprowadzanie nowych produktów, obsługa zamówień, kontakt z klientem detalicznym - mile widziana znajomość wordpressa)
  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z kontrahentami z zagranicy
  • tworzeniu postów na/dla/do social mediów
  • planowanie i prowadzenia kampanii reklamowych w social mediach
  • pomoc przy tworzeniu ofert handlowych dla nowych i stałych klientów

OCZEKUJEMY

  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • umiejętności prowadzenia firmowych mediów społecznościowych
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office - MS Excel, MS Word)
  • zdolności organizacyjnych - umiejętność ustalania priorytetów i samodzielnego organizowania czasu
  • odpowiedzialności, zaangażowania i sumiennego wywiązywania się z powierzonych obowiązków
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY

  • praca w miłej atmosferze w kreatywnym środowisku
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i  doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy