Oferta pracy

Social Media Specialist

DETEXPOLO firmie

  • Okrężna 14
    Rąbień (pow. zgierski), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

DETEXPOL

Okrężna 14

Rąbień (pow. zgierski)

Chcesz rozwijać się w obszarze Social Media? Opracowywać strategie marketingowe, wprowadzać produkty na rynek i wspierać sprzedaż? Dołącz do Detexpol - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku tkanin domowych. Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego i pełnego pozytywnej energii Specjalisty ds. Social Media

Co oferujemy?

  • Pracę stacjonarną (lub częściową zdalną) w biurze pod Łodzią,
  • sprzęt elektroniczny niezbędny do pracy,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • umowę o Pracę lub zatrudnienie B2B.

Czego oczekujemy?

  • Praktycznej znajomości Social Mediów (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest),
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu działań komunikacyjnych w Social Mediach (min. 1 rok),
  • doświadczenia w raportowaniu wyników z kampanii sprzedażowych,
  • znajomości narzędzi Brand24, Menadżer Reklam, Google Ads, Google Analytics,
  • lekkiego pióra i umiejętności tworzenia angażujących tekstów i krótkich form wypowiedzi,
  • energii i zapału :)

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Stworzenie strategii komunikacji i jej egzekucja w Social Media, a w szczególności na portalach Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest,
  • płatną promocję postów produktowych za pomocą Facebook Ads (Menadżer Reklam) i Google Ads,
  • opracowanie koncepcji graficznych dla postów i innych materiałów promocyjnych, których wykonanie przekażesz do działu graficznego,
  • moderacja profili społecznościowych Detexpol i kontakt z potencjalnym klientem,
  • bieżący monitoring i analiza profili marki w Social Media oraz raportowanie wyników z działań,
  • Obsługa strony WWW opartej na CMS.

Dodatkowym atutem każdego z kandydatów będą umiejętności fotograficzne (w szczególności z zakresu fotografii produktowej), obsługa programów Adobe Photoshop, Adobe Lightroom i znajomość języka angielskiego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy