Oferta pracy

Social Media Specialist - The Body Shop & Bath & Body Works

Alshaya PolandO firmie

  • Łucka 2/4/6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alshaya Poland

Łucka 2/4/6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie, koordynowanie i monitorowanie komunikacji marki w mediach społecznościowych;

  • Redagowanie contentu zgodnego z polityką marki na różne platformy mediów społecznościowych;

  • Prowadzenie profilu marki w mediach społecznościowych, angażowanie społeczności do dyskusji i działania;

  • Współpraca z influencerami;

  • Śledzenie trendów, poszukiwania inspirujących treści, monitorowanie rynku mediów społecznościowych;

  • Inicjowanie nowych działań i szukanie nowych możliwości dla rozwoju marketingu cyfrowego;

  • Analiza i raportowanie przeprowadzonych działań;

  • Realizacja wspólnego celu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • Min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa, nieszablonowe myślenie, lekkie pióro,

  • Umiejętność tworzenia strategii oraz kampanii w mediach społecznościowych;

  • Znajomość narzędzi, aplikacji, portali mediów społecznościowych,

  • Umiejętność analizowania trendów i zrozumienia zasad obowiązujących w social mediach

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programów do obróbki graficznej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zniżkę do naszych marek

  • możliwość skorzystania z pakietu luxmed

  • dofinansowanie do karty multisport

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjną lokalizację biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works.

Posiadamy sieć 4 rozpoznawalnych marek: Victoria’s Secret, Bath&Body Works, MAC i The Body Shop.

Przewiń do profilu firmy