Logo Pracuj.pl

Social Media Specialist

McCANN PolandO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aktywacji socialowych w odpowiedzi na briefy klienckie,
  • Przygotowywanie contentu socialowego (wymyślenie koncepcji na treści socialowe, dopisanie copy, briefowanie designu na grafiki/video),
  • Współpraca z działem kreacji przy tworzeniu contentu w projektach socialowych,
  • Przygotowywanie planu aktywności w mediach społecznościowych (w tym tworzenie kalendarzy contentowych),
  • Prowadzenie profili społecznościowych klientów agencji (publikowanie treści na kanałach, planowanie i zakup kampanii),
  • Tworzenie raportów (zebranie i analiza danych ilościowych oraz jakościowych oraz rekomendacja next stepów),
  • Współtworzenie strategii i taktyki działań dla klientów agencji z zakresu digital i social media (we współpracy z działem strategii),
  • Prezentacja pomysłów socialowych przed klientem (również po angielsku),
  • Pomoc przy projektach new business (tworzenie socialowych aktywacji/ treści w odpowiedzi na brief pod nadzorem Social Media Managera).

Nasze wymagania

  • Poszukujemy energicznej, samodzielnej osoby, chętnej do działania i rozwoju zarówno swoich kompetencji, jak i kompetencji naszej firmy.
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość trendów i nowości z obszaru digital/social media,
  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętności wyciągania wniosków i przygotowywania rekomendacji.
  • Lekkie pióro,
  • Proaktywność i zaangażowanie,
  • Samodyscyplina.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Praca w trybie hybrydowym,
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover,
  • Możliwość udziału w konkursach kreatywnych,
  • Wynagrodzenie do ustalenia po spotkaniu rekrutacyjnym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

McCANN to agencja reklamowa, która zatrudnia w Polsce 80 osób. W roku 2019 McCANN zyskał miano najlepszej sieciowej agencji reklamowej na świecie wg Adweek. Warszawskie biuro używa wszystkich narzędzi, dzięki którym staliśmy się globalnym numerem 1 w rankingach Cannes Lions i Effie Index. Pracując z nami, zyskujesz dostęp do „know how" całej sieci. Specjalizujemy się we wszystkich obszarach nowoczesnego marketingu 360° i łączymy ofertę z obszaru digital z tradycyjną reklamą.

Social Media Specialist, Warszawa