Oferta pracy

Social Media Specialist

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 49

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie ruchu do serwisu Business Insider Polska z mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter), realizowanie wyznaczonych KPI

  • Systematyczne monitorowanie statystyk (Google Analytics, Crowdtangle)

  • Ścisła współpraca z redakcją serwisu Business Insider Polska

  • Śledzenie trendów w internecie, poszukiwanie interesujących treści do zrealizowania przez redakcję

  • Kreowanie treści na potrzeby publikacji w mediach społecznościowych z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych kanałów

  • Dążenie do interakcji z użytkownikami profili w SM i budowanie zaangażowanej społeczności

  • Dbanie o wizerunek serwisu Business Insider Polska w mediach społecznościowych, reagowanie na sytuacje trudne i kryzysowe

  • Dbanie o poprawność językową publikowanych treści

  • Współpraca z wydawcami innych profili w obrębie siatki społecznościowej RASP

  • Współpraca z działami wideo, marketingu i sprzedaży

  • Tworzenie comiesięcznych raportów

Nasze wymagania

  • Znajomość platform społecznościowych Facebbok, Twitter, Instagram, Linkedin

  • Doskonała znajomość zasad pisowni i orografii

  • Znajomość: Google Analytics, Crowdtangle, PowerPoint, Excel

  • Wiedza z zakresu ekonomii, biznesu, konsumentów i technologii

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczna

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Eventy firmowe

  • Inicjatywy sportowe

  • Szkolenia i konferencje

  • Nowoczesne biuro

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • do końca roku pracujemy zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy sportowe

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy