Oferta pracy

Social Media Specialist

All Good S.A.

Zygmunta Słomińskiego 15

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie interesujących treści natywnych;

  • Social selling;

  • Tworzenie treści oddających czym jest Coffeedesk;

  • Zarządzanie społecznością (likes +);

  • Budowanie społeczności (followers +);

  • Publikowanie na kanałach Instagram/ YouTube/ TikTok;

  • Zarządzanie kalendarzem wydawniczym;

  • Budowanie i wdrażanie nowych formatów treści w mediach społecznościowych dla kanałów Coffeedesk takich jak TikTok i Instagram;

  • Współpraca przy codziennej pracy produkcyjnej z grafikami, fotografami i video grafami;

  • Proponowanie eksperymentalnych treści;

  • Przekształcanie jednorazowych hitów w udane, powtarzalne formaty.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu i publikowaniu treści na Instagramie, YouTubie, TikToku, Facebooku;

  • Masz doświadczenie w działaniach komercyjnych w różnych kanałach społecznościowych;

  • Masz świeże spojrzenie na istniejący mix marketingowy i chętnie wesprzesz w tych działaniach Coffeedesk;

  • Jesteś na bieżąco z trendami i nadchodzącymi wydarzeniami związanymi ze światem kawy specialty;

  • Interesuje Cię świat social mediów i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć;

  • Możesz pochwalić się doskonałymi zdolnościami komunikacyjnymi;

  • Pisanie i mówienie po angielsku nie sprawia Ci problemów (C1);

  • Lubisz ludzi i chętnie z nimi współpracujesz :-)

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub UoP;

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym;

  • Premię uznaniową uzależnioną od stopnia Twojego zaangażowania i proaktywności;

  • Skrupulatnie zaplanowane i (częściowo) zdalne wdrożenie do pracy;

  • Udział w rozwoju marki Coffeedesk na zagranicznych rynkach;

  • Zespół wartościowych, różnorodnych i wyjątkowych współpracowników;

  • Rabaty pracownicze na wszystko, co oferuje Coffeedesk;

  • System benefitów (ubezpieczenie NW Aviva, opieka medyczna Medicover, Karta sportowa OK System);

  • Dodatkowy dzień wolny na celebrowanie swoich urodzin :-)

  • Szacunek, wyrozumiałość i wsparcie;

  • Hektolitry najlepszej jakościowo kawy oraz dostęp do najnowszych kawowych gadżetów w biurze;

  • Pełną lodówkę w biurze;

  • Niezapomniane Coffeedeskowe integracje (jak tylko sytuacja nam na to pozwoli);

  • Realny wpływ na rozwój firmy z międzynarodowymi osiągnięciami i ambicjami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się,

butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 170

kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.

Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i bliskim relacjom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk ludzi stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy co w naszej mocy, żeby tak właśnie się czuł. Stawiamy na dynamiczny rozwój brandu i technologii, w których pracujemy.

Chcemy, żeby ludzie czerpali przyjemność z picia kawy najwyższej jakości i rozumieli skąd się bierze kawa oraz jaką drogę musi pokonać ziarno od farmy aż do filiżanki.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Umiesz w lajki, a Twoje posty przyciągają uwagę?

Jesteś entuzjastycznym i natywnym użytkownikiem platform społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube i TikTok? Wiesz, co angażuje Ciebie i innych oraz masz pomysł na to, jakie treści przemówią do początkujących

konsumentów kawy specialty? Umiesz wspierać działania komercyjne na kanałach społecznościowych? Tworzenie treści audiowizualnych to obszar, w którym bez problemu się poruszasz?

Przeczytaj poniższe ogłoszenie do końca - być może to właśnie Ciebie szukamy!