Oferta pracy

Social Media Specialist

Wirtualna Polska Media S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie profili społecznościowych należących do grupy WP (Facebook, Twitter, Instagram, TikTok)

  • Analiza prowadzonych działań, prezentowanie wyników i wniosków

  • Współtworzenie i realizowanie strategii social mediów w grupie WP

  • Wspieranie redakcji w zakresie materiałów publikowanych w social mediach

  • Tworzenie ciekawych treści i budowanie zaangażowanych społeczności

  • Kreowanie niestandardowych akcji we współpracy z redakcjami

  • Monitorowanie aktywności konkurencji

Nasze wymagania

  • Masz min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znasz narzędzia do monitorowania i analizy w social mediach (statystyki FB, Google Analytics, Brand24, SoTrender i inne)

  • Potrafisz stworzyć angażującą grafikę oraz opracować content wideo (obsługujesz Canvę, Photoshopa, Illustrator lub inny program graficzny)

  • Bezbłędnie posługujesz się językiem polskim w piśmie i zauważysz każdą literówkę

  • Jesteś przekonany, że świat nie kończy się na Facebooku – interesujesz się rozwojem kompetencji w obszarze innych kanałów social mediów

  • Z łatwością wyszukujesz materiały i tematy, które zaangażują użytkowników w social mediach

  • Dobrze organizujesz swoją pracę, potrafisz koordynować projekty: od planowania, po współpracę i realizację

  • Mile widziane doświadczenie w pracy redakcyjnej

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej

  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą

  • Dużą samodzielność działania

  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej

  • Nowoczesne biuro

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy