Logo Pracuj.pl

Social Media Specialist

SIGMA BIS SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

SIGMA BIS SPÓŁKA AKCYJNA

Bielańska 12

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii obecności klientów firmy w kanałach Social Media
  • Tworzenie koncepcji grafik, animacji, scenariuszy, video, podcastów, itp. oraz koordynacja procesów z klientem i działem graficznym
  • Koordynacja prac z podwykonawcami (np. z domami produkcyjnymi i postprodukcją)
  • Prowadzenie/koordynowanie kampanii z influencerami
  • Koordynacja projektów między zespołowych, m.in z działem contentowym i mediowym
  • Śledzenie i znajomość najnowszych trendów w mediach społecznościowych.
  • Uczestnictwo w projektach przetargowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2-3 lata w obszarze Social Media
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Podstawy zarządzania projektami
  • Umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • Doskonała znajomość funkcjonowania kanałów Social Media – Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter oraz zainteresowanie nowymi mediami
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem w branży i dobrą atmosferę
  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna

SIGMA BIS to dom mediowy z Grupy Kapitałowej PKN Orlen SA. Firma realizuje projekty związane z planowaniem i zakupem mediów, social media i digital PR. Nasz zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży jest zapleczem know how dla swoich klientów, oferując innowacyjne rozwiązania w dziedzinie komunikacji marketingowej.

Aktualne oferty pracodawcy
SM6177549

Social Media Specialist, Bielańska 12, Śródmieście, Warszawa