Oferta pracy

Social Media Specialist

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Zawodzie 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Zawodzie 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej komunikacji w social mediach marki ALAB laboratoria,

  • Wsparcie w budowaniu strategii komunikacji w social mediach,

  • Praca na harmonogramach, planowanie i koordynacja publikacji,

  • Wsparcie działu e-commerce w zakresie tworzenia akcji marketingowych dla poszczególnych produktów,

  • Analiza rynku pod kątem bieżących trendów oraz stałe monitorowanie skuteczności prowadzonych działań komunikacyjnych,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki,

  • Wsparcie w prowadzeniu webinarów,

  • Stała współpraca z grafikiem oraz marketing managerem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w social media na platformach Facebook, Linkedinn, Instagram oraz Youtube

  • Umiejętność budowania komunikatów nastawionych na efekt oraz określony cel

  • Doświadczenie w zakresie moderacji w social media

  • Kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy projektowej oraz pod presją czasu

  • Inicjatywa, energia w działaniu, zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy w zespole

  • Bieżąca wiedza dotycząca trendów na rynku digital marketingowym

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu i organizacji webinarów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą i samodzielną pracę, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje dotychczasowej umiejętności

  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Super Zespół :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dostęp do platformy Helping Hand

Alab  Laboratoria Sp. z o.o.  to  ogólnopolska  sieć  laboratoriów  diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 550 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 85 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy