Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Specialist

MEDIF Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie, wdrażanie, rozwijanie oraz realizacja strategii komunikacji marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • Rozwijanie profili firmy w sieciach społecznościowych i budowanie społeczności wokół firmy

  • Zarządzanie profilami marek w mediach społecznościowych (tworzenie harmonogramów wpisów, publikacja treści)

  • Tworzenie i pozyskiwanie contentu

  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i promowanie postów

  • Zarządzanie społecznościami

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji oraz koordynacja bieżących akcji - współpracy na bazie wspólnie ustalonych KPI

  • Śledzenie trendów i monitorowanie działań konkurencji w mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako samodzielny Social Media Specialist, Content Specialist, Copywriter lub na pokrewnym stanowisku

  • Tworzysz angażujące treści wpisujące się w nadrzędne założenia strategiczne komunikacji

  • Masz lekkie pióro i bardzo dobrą znajomość gramatyki, ortografii, składni

  • Cechuje Cię zaangażowanie, inicjatywa i odpowiedzialność za powierzone projekty

  • Z pasją i zamiłowaniem podchodzisz do mediów społecznościowych

  • Znasz j. angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Pełen onboarding

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do Karty ZTM

  • Miejsce parkingowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Cześć, tu MEDIF! Działamy na rynku medycznym od ponad 25 lat, specjalizujemy się w stomatologii, medycynie estetycznej i weterynarii. Naszą misją jest przywracanie zdrowia i podnoszenie jakości życia w bezpieczny, naturalny i przyjazny dla pacjenta sposób.

Chcemy żebyś dołączył do TeamMEDIF!

Jeśli jesteś kreatywną osobą, która dobrze zarządza swoim czasem i nie boi się wyzwań - to stanowisko jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy