Oferta pracy

Social Media Specialist

SOCIAL TIGERS sp. z o.o.O firmie

5 000‐8 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Okrężna 83
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SOCIAL TIGERS sp. z o.o.

Okrężna 83

Warszawa

Social Tigers to agencja digital specjalizująca się w budowaniu wizerunku marek w social media oraz obsługująca kampanie sprzedażowe dla kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasz zespół to topowi specjaliści, regularnie występujący na największych wydarzeniach branżowych. Wśród naszych najbardziej rozpoznawalnych klientów są Motorola, I'm Inter Motors, Krupnik, AutoMapa, Pixers, Krowarzywa, Salad Story. W ostatnich latach pozyskiwaliśmy klientów tylko i wyłącznie z działań marketingowych i poleceń, od 3 lat rosnąc 150-200% rok do roku.

Prowadzimy szeroko zakrojone działania edukacyjne (posiadamy jedne z najmocniejszych kanałów SM, a nasza Baza Wiedzy notuje 1,5 mln odsłon rocznie). Tworzymy kursy cyfrowe oraz szkolimy - zarówno na warsztatach otwartych, jak i zamkniętych. Do tej pory przeszkoliliśmy zespoły takich firm jak Generali, PZU, TVN czy Orsay.

Szukamy nowego Tygrysa na stanowisko:

Szukamy osoby z min. 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, która tworzyła i wdrażała strategie komunikacji na profilach społecznościowych obsługiwanych klientów, prowadziła kampanie reklamowe w systemie Facebook Ads i odpowiadała za kontakt z klientem. W tej rekrutacji zależy nam na podjęciu współpracy od zaraz.

Cechy idealnego kandydata:

  • Umiejętność biznesowego wykorzystania kanałów social media w różnych branżach
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Lekkie pióro i zacięcie copywritera, potrzebne do tworzenia skutecznych treści
  • Dobra organizacja pracy (obsługa Microsoft Teams i Asany)
  • Umiejętność nawiązania i kultywowania dobrej relacji z Klientem
  • Kreatywność, aktywność i inicjatywa – koniecznie! :)

Wymagamy minimum 2 LAT doświadczenia w agencji social media lub na podobnym stanowisku. Bardzo mile widziane są zainteresowania technologią, nowinkami, gadżetami i ogólnie geekostwo :)

Zakres obowiązków:

  • Stały kontakt z klientami agencji
  • Tworzenie strategii komunikacji i contentu na kanały social media
  • Zarządzanie reklamami w systemie Facebook Ads
  • Współpraca z podwykonawcami foto i video oraz naszymi grafikami
  • Udział w postępowaniach przetargowych i sprzedażowych (tworzenie wkładu merytorycznego)

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w naszym biurze na zielonej Sadybie od 10:00 do 16:00 (stacjonarnie)+4 dni zdalne w miesiącu
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na partycypacji w przychodach z prowadzonych zleceń (5000-8000 netto i więcej, wraz z przejmowaniem obsługi większych klientów)
  • Dobrą atmosferę w kompetentnym, koleżeńskim zespole
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Umowę B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy