Social Media Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-12-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka BEMONDI Sp. z o.o. zajmująca się internetową sprzedażą mebli na terenie Europy środkowo-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu:
    SOCIAL MEDIA SPECIALIST
    (Specjalista ds. mediów społecznościowych)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • współtworzenie strategii promocji produktów w mediach społecznościowych
    • odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter)
    • tworzenie oraz redagowanie treści marketingowych
    • planowanie i nadzór nad kampaniami reklamowymi na portalach społecznościowych
    • monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań
    • monitoring i analiza rynku pod kątem występujących trendów
    • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z influencerami, mediami i partnerami biznesowymi

    Wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
    • umiejętność prowadzenia profili społecznościowych (FB, Instagram, Pinterest, Twitter)
    • łatwość pisania tekstów marketingowych, tzw. "lekkie pióro"
    • kreatywność i poczucie estetyki
    • samodzielność w realizowaniu działań
    • dbałość o spójny wizerunek marki w mediach społecznościowych
    • mile widziana dobra znajomość jęz. angielskiego

    Oferujemy:

    • elastyczny wymiar czasu pracy (między 1/2 a 3/4 etatu)
    • pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem
    • kompleksową opiekę medyczną w Medicover
    • miejsce parkingowe

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą klawisza „APLIKUJ TERAZ”

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających klauzulę o poniższej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych rozmów, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dla celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora ww. danych: BEMONDI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 28, 00-688.
    Zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie żądania dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawie do przenoszenia danych.”

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEMONDI Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 28, 00-688 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres 12 miesięcy.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    Twoje dane osobowe przekażemy agencji rekrutacyjnej HR Pro, Joanna Wąsowska z siedzibą w Markach przy al. Piłsudskiego 54, 05-270 (Procesora), który prowadzi na nasze zlecenie proces rekrutacji. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.