Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Specialist

COPUZ.COMO firmie

  • Kamionkowska 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COPUZ.COM

Kamionkowska 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie profilami w SM

  • Tworzenie contentu

  • Samodzielne wykonywanie sesji zdjęciowych

  • Kontakt z klientami

  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Udział w nowych projektach

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu działań w SM

  • Lekkie pióro i znajomość zasad poprawnej polszczyzny

  • Znajomość środowiska influencerów

  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

  • Znajomość trendów

  • Zainteresowanie marketingiem i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy w tym temacie

  • Kreatywność i głowa pełna pomysłów

  • Otwartość na nowe wyzwania – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

  • Zorganizowanie – dobre planowanie czasu pracy to podstawa sukcesu

  • Rzetelne wykonywanie swoich zadań

  • Proaktywność – zarówno w kontekście rozwoju projektów, jak i samego działu

Mile widziane

  • Wykształcenie marketingowe lub polonistyczne

  • Znajomość programów graficznych

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Facebook ADS

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie

  • Udział w projektach w Polce i zagranicą

  • Szybki rozwój zawodowy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Udział w szkoleniach i konferencjach

  • Przyjazną atmosferę w pracy i realny wpływa na działania firmy

  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy

  • Doskonalenie języka angielskiego z native speakerem

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

COPUZ.COM

copuz.com to dynamicznie rozwijająca się agencja nowych mediów, prowadząca projekty w Polsce i za granicą.

Od ponad 10 lat planujemy i realizujemy kompleksowe projekty digitalowe.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Social Media Specialist. Aplikując na to stanowisko masz szansę dołączyć do ambitnego grona specjalistów i razem z nami rozwijać zarówno dział, jak i prowadzone projekty.

Przewiń do profilu firmy