Ta oferta pracy jest nieaktualna od 592 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do ponad 90 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie - http://righthello.com/
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie profili społecznościowych firmy takich jak Facebook, Linkedin, Twitter
    • tworzenie i wdrażanie strategii zwiększających zasięgi oraz ściągających ruch na stronę
    • przygotowywanie treści dla potrzeb social media
    • odpowiedzialność za ROI powierzonych kampanii
    • monitorowanie marki w internecie

    Wymagania:

    • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1)
    • wysokie kompetencje komunikacyjne
    • ponadprzeciętna kreatywność
    • zdolności analityczne
    • praktyczna znajomość algorytmów popularnych sieci społecznościowych
    • zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dofinansowanie do szkoleń i projektów wspierających rozwój zawodowy
    • Firmowego kindle do własnego użytku
    • Zajęcia angielskiego z native speakerem
    Wyślij za pomocą przycisku aplikowania CV oraz krótką informację, dlaczego chciałbyś z nami pracować.
    * Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    **Nie zapomnij dołączyć tej magicznej formuły do swojego CV:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku