Logo Pracuj.pl

Social Media Specialist

Travelplanet.plO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Travelplanet.pl

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kont Instagram,TikTok, YouTube, Facebook, LinkedIn
  • Odpowiadanie na komentarze i wiadomości, stała interakcja z naszymi Klientami
  • Planowanie, przygotowywanie i publikowanie postów
  • Przygotowywanie newsletterów i webpush’ów
  • Samodzielne tworzenie jakościowego oraz angażującego contentu w postaci zdjęć, grafik oraz filmów
  • Koordynacja projektów w zakresie influencer marketingu
  • Tworzenie, koordynowanie, monitorowanie i analizowanie płatnych kampanii online (FacebookAds, Instagram, TIKTOK, Linkedin)
  • Analiza wyników, konwersji, zachowań Klientów
  • Monitorowanie i analiza trendów oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (tworzenie contentu, publikacja, rozwój treści w kanałach Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Tik-Tok)
  • Doświadczenie w tworzeniu treści video (TikTok/Reels/Shorts) – warunek konieczny
  • Znajomość tworzenia kampanii płatnych w MetaAds Manager
  • Obsługa i znajomość narzędzi takich jak: Google Analytics, Meta, Adobe Photoshop/Illustrator, Canva
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Miejsce pracy w nowoczesnej lokalizacji Business Garden Wrocław, ul. Legnicka 48-50, tuż obok CH Magnolia oraz Stacji PKP Mikołajów
  • Pracę w zgranym Zespole – 9/10 pracowników ceni sobie atmosferę w #EkipaTravelplanet :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • płatny dzień wolny z okazji Twoich urodzin
  • Bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych

Jak aplikować?

  • Wyślij krótki filmik o sobie (najchętniej, dlaczego SM Cię kręcą?)
  • Podziel się swoimi sukcesami w zakresie zasięgów/ stwórz portfolio najlepszych postów
  • Prześlij swoje CV

Przebieg procesu rekrutacji:

  • Selekcja aplikacji, portfolio - na tym etapie zweryfikujemy Twoje CV oraz przesłane materiały pod kątem naszych oczekiwań.
  • Jeśli pozytywnie przejdziesz przez etap selekcji, to zaprosimy Cię na spotkanie.
  • Spotkanie - Na tym etapie porozmawiamy na temat stanowiska oraz poznamy bliżej Twoją osobę: doświadczenie i motywację. To będzie świetny czas aby lepiej się poznać.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Travelplanet.pl S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku. Przedmiotem działalności firmy jest: sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych, a także usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenia turystyczne. Należymy do Invia Group, zajmującej pierwsze miejsce w segmencie podróży online w siedmiu krajach Europy. O wakacjach wiemy wszystko – nasz Zespół tworzą Eksperci, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo przez telefon, internet oraz bezpośrednio w Salonach Podróży.

Social Media Specialist, Legnicka 48, Fabryczna, Wrocław